Městská Knihovna Hořice

Láska ke čtení nás navzájem propojuje se světem fantazie

Datum: 25. 1. 2018 v 15.44

Dnes jsme v knihovně udělaly první malé kroky na cestě rokem s Knížkárnou — prostorem pro dopolední setkávání malých dětí a jejich rodinek nad knížkami. Společně jsme četly, listovaly a povídaly si o oblíbených knížkách a příbězích v nich. Přivítaly jsme knižní novinky a provětraly listy některým knihám starším. Seznámily jsme se s knihami, které určitě stojí za to přečíst.

Mandala Knížkárny — celoroční společné dílo, na kterém se budou podílet všichni spolutvůrci prostoru, se začala pomalu vybarvovat. Při závěrečné diskusi o náplni našich dalších setkání se ukázalo, že mají naši malí čtenáři velice tvořivé a nápadité maminky a že se tudíž máme všichni na co těšit.

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit ve čtvrtek 22. 2. Čeká nás dopoledne tentokráte s francouzskou literaturou.

knížkárna1

knížkárna2knížkárna3knížkárna4